Na het kerkplein de bezieling

Platform voor kritisch katholieken rk-kerkplein.org wordt opgevolgd door Debezieling.nl

De website rk-kerkplein.org stopt ermee. Zeven jaar lang bood deze site aan kritische rooms-katholieken een platform waarop hun stem gehoord kon worden. Het leverde een schat aan hoogwaardige artikelen, over een brede range van onderwerpen.

De phoenix gaat wel dood, maar uit de as een feniks! De opvolger heet de website DeBezieling.nl.

Achter de Bezieling staat de overtuiging dat de christelijke traditie een spannende vindplaats is voor wie op zoek gaat naar de essentie van het bestaan, aldus de aankondiging. Aankomend hoofdredacteur Theo van de Kerkhof schrijft: Is rk-kerkplein sterk verbonden met de Vaticanum II-generatie, met debezieling.nl zoeken we nadrukkelijker ook aansluiting bij jongere generaties en bij de wijze waarop geloof zich heden ten dagen manifesteert.

De webredactie van Mariënburg wenst de nieuwe collega’s succes toe.

De nieuwe website gaat 4 oktober van start.

Meer informatie

Website DeBezieling.nl