Diaconie en gemeenschap

Kunnen we als gemeenschap een diaconaal beleid maken? Kunnen we misschien een diaconaal centrum opzetten? Niettemin is er inspirerende informatie beschikbaar om als geloofsgemeenschap meer vorm te geven aan uw diaconaal beleid. Alles vanuit de gedachte van Johannes Chrysostomos: Wat heb je eraan als de eucharistietafel is overladen met gouden kelken, als je broeder is gestorven van de honger? Begin ermee zijn honger te stillen om daarna met wat overblijft het altaar te versieren?

Wilt u meer informatie?

BELEIDSPLAN voor een DIACONAAL CENTRUM: een checklist (Netwerk DAK)

PRESENTIE: een praktijk door zorggevers

DISK: toerusting rond arbeid, zorg en inkomen

TIJDSCHRIFT: Diakonie en Parochie

TIJDSCHRIFT: Diakonia

Hulpmiddelen voor diaconie

Aandacht voor iedereen; WMO 2015

Website van KERK IN ACTIE

Website van JUSTITIA ET PAX

Website van NETWERK DAK

Website van r.k. diaconie.nl

Actueel op de hoogte blijven?

U kunt zich via bovengenoemde websites kostenloos abonneren op digitale nieuwsbrieven.

Heeft u suggesties voor de inhoud van deze webpagina? Stuur een bericht aan de webmaster.

Bijgewerkt 16 juli 2014