Diakenwijding van vrouwen

Op 28 februari 2020 organiseert de Faculteit Kerkelijk Recht van de KU Leuven haar jaarlijkse mgr. Willy Onclin Leerstoel. Dit jaar is het onderwerp: de diakenwijding voor vrouwen.

Het thema wordt vanuit verschillende invalshoeken benaderd: kerkjuridisch, pastoraal en historisch. Er zullen internationale experts aan het woord komen. Een deel van het programma is in het Nederlands. Toegang is gratis, maar inschrijven is verplicht. Klik hier om u in te schrijven.
Meer info over het programma vindt u op de website: https://www.law.kuleuven.be/kerkelijk_recht/home

Mgr Willy Onclin (1905-1989), jarenlang hoogleraar aan de universiteit van Leuven, werkte gedurende 17 jaar aan de uitvoering van het besluit van het 2de Vaticaans Concilie om het Canoniek Wetboek volledig te herzien. De herziening is in 1983 van kracht geworden.

Klik hier voor de uitnodiging en het programma